Beachvolejbal Riviéra

neděle
4.6.
dnes otevřeno
Sportoviště

Systém a pravidla využití beachvolejbalového kurtu

Krátkodobá rezervace (letní sezóna)

  • Krátkodobá rezervace beachvolejbalového kurtu je možná výhradně elektronicky pomocí kalendáře na webové stránce zde: beach.sportujemevbrne.cz/rezervace
  • Systém Vás přesměruje na portál Brno iD. Rezervace je možná po uhrazení zálohy – rezervačního poplatku. Rezervační poplatek je nevratný.
  • Rezervovat lze jen celé hodiny a začíná vždy v celou hodinu. Elektronickou rezervaci lze provést nejpozději 3 hodiny před začátkem. Úplné zrušení rezervace není možné, možná je pouze změna rezervace, a to max. 3x za pomocí odkazu, kterým bude zaslán současně s potvrzením rezervace. Změnu lze provést nejpozději do 24:00 předchozího dne před termínem rezervace. Při pozdější změně rezervace nebo vyčerpání možností změn již uhrazený rezervační poplatek propadá provozovateli.

  • Při příchodu návštěvník uhradí na pokladně vstupné na koupaliště dle platného ceníku. Vstupné se hradí pouze v sezoně koupaliště, mimo sezonu se nehradí.

  • Zúčtování poplatku (zálohy) a platba (doplatek do plné ceny) proběhne na pokladně beachvolejbalového infostánku (zaplacený rezervační poplatek bude odečten z plné ceny).

  • Cena pro návštěvníky v sezóně / mimo sezónu:

v sezóně mimo sezónu
09:00–16:00 hod 120,- Kč/hod 220,- Kč/hod
16:00–20:00 hod 180,- Kč/hod 300,- Kč/hod

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 10%.

 

V případě dotazů se na nás obraťte na e-mailové adrese beachvolejbal@starezsport.cz nebo na telefonním čísle 730 106 916.

Provozovatel:

STAREZ – SPORT, a.s.

Křídlovická 34, 603 00 Brno

IČO: 26932211

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit