Beachvolejbal Riviéra

neděle
4.6.
dnes otevřeno
Sportoviště

Systém a pravidla využití beachvolejbalového kurtu

Dlouhodobé rezervace (letní sezóna)

  1. Rezervace bude přijímána pouze e-mailem – beachvolejbal@starezsport.cz s uvedením fakturačních údajů a přesného data a času pronájmu kurtu. 

  2. Rezervace bude vytvořena pouze po zaplacení pronájmu na celou sezónu.

  3. Uživatel dostane na začátku sezóny přidělené čipové hodinky, za které zaplatí vratnou zálohu 200,- Kč. Ke každé rezervaci bude přiděleno 6 kusů čipových hodinek. Před prvním vstupem pak bude nutné tyto čipové hodinky nabít na hlavní pokladně koupaliště Riviéra v minimální hodnotě 240,- Kč.

  4. Podmínkou pro vstup do areálu je, že uživatel projde přes hlavní pokladny areálu koupaliště Riviéra s čipovými hodinkami. 

  5. Uživatelé budou mít možnost vstoupit do areálu koupaliště Riviéra hodinu před začátkem jejich rezervace beachvolejbalového kurtu. Odcházet pak budou muset maximálně hodinu po skončení jejich rezervace.

  6. Při vstupu do areálu se jim při průchodu turniketem strhne z čipových hodinek částka 240,- Kč. Pokud uživatel opustí areál do hodiny po skončení beachvolejbalové rezervace, tato částka mu bude nahrána zpět na čipové hodinky. Pokud uživatel zůstane v areálu koupaliště Riviéra déle než hodinu po skončení rezervace, tako částka se mu nevrací a před další rezervací bude potřeba na čipové hodinky opět nabít částku v minimální hodnotě 240,- Kč.

  7. Na konci beachvolejbalové sezóny nebo pak bude uživateli vrácen oproti čipovým hodinkám jejich zůstatek a vratná záloha 200,-Kč.

  8. Provozovatel si vyhrazuje právo posoudit důvod zrušení rezervace zájemcem a rozhodnout o náhradě nebo propadnutí uhrazené zálohy.

  9. Cena dlouhodobého pronájmu kurtu:

09:00–16:00 hod 220,- Kč/hod
16:00–20:00 hod 300,- Kč/hod

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 10%.

Maximální povolený počet hráčů na kurtu je 6. Po ukončení hry jsou hráči povinni uvést plochu do původního stavu.

Zákaz převážení kol k beachvolejbalovým kurtům. Kola lze umístit do stojanů uprostřed areálu, naproti prvnímu mostu. Zákaz platí pro celou sezónu.

Objednáním dlouhodobé rezervace uživatel prohlašuje, že se seznámil se stávajícími podmínkami a bezvýhradně je akceptuje.

Provozovatel:

STAREZ – SPORT, a.s.

Křídlovická 34, 603 00 Brno

IČO: 26932211

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit