Beachvolejbal Riviéra

neděle
26.3.
dnes otevřeno
Sportoviště
Úvod Úvod

Beachvolejbal Riviéra

V areálu koupaliště Riviéra najdete nově rozšířené zázemí pro beachvolejbal se 6 kurty. Ty můžete využít nejen ke hře beachvolejbalu, ale také jiných plážových sportů. Sportovní vybavení lze zapůjčit přímo na místě.

Využijte také možnosti koupání a osvěžení se v jednom z našich bazénů po této náročné, ale krásné hře. Jste přece na Riviéře!

Systém a pravidla využití beachvolejbalového kurtu

Letní sezóna (od 1. 5. 2022)

Návštěvník koupaliště – na místě

 1. Návštěvník, který uhradil vstupné na koupaliště, se informuje u obsluhy beachvolejbalového infostánku o možnosti jednorázového využití dle momentální obsazenosti kurtů.

 2. Platba zvýhodněné ceny proběhne na pokladně beachvolejbalového infostánku.

 3. Cena pro návštěvníky se zaplaceným vstupným na koupaliště:

  09:00–16:00 hod 120,- Kč/hod
  16:00–20:00 hod 180,- Kč/hod

Krátkodobá rezervace

 1. Krátkodobá rezervace beachvolejbalového kurtu je možná výhradně elektronicky pomocí kalendáře na webové stránce zde: beach.sportujemevbrne.cz/rezervace
 2. Systém Vás přesměruje na portál Brno iD. Rezervace je možná po uhrazení zálohy – rezervačního poplatku. Rezervační poplatek je nevratný.

 3. Rezervovat lze jen celé hodiny a začíná vždy v celou hodinu. Elektronickou rezervaci lze provést nejpozději 3 hodiny před začátkem. Úplné zrušení rezervace není možné, možná je pouze změna rezervace, a to max. 3x za pomocí odkazu, kterým bude zaslán současně s potvrzením rezervace. Změnu lze provést nejpozději do 24:00 předchozího dne před termínem rezervace. Při pozdější změně rezervace nebo vyčerpání možností změn již uhrazený rezervační poplatek propadá provozovateli.

 4. Při příchodu návštěvník uhradí na pokladně vstupné na koupaliště dle platného ceníku. Vstupné se hradí pouze v sezoně koupaliště v roce 2022 v době (28. 5. – 31. 8. 2020), mimo sezonu (od 1. 9.) se nehradí.

 5. Zúčtování poplatku (zálohy) a platba (doplatek do plné ceny) proběhne na pokladně beachvolejbalového infostánku (zaplacený rezervační poplatek bude odečten z plné ceny).

 6. Cena pro návštěvníky v sezóně / mimo sezónu:

  v sezóně mimo sezónu
  09:00–16:00 hod 120,- Kč/hod 220,- Kč/hod
  16:00–20:00 hod 180,- Kč/hod 300,- Kč/hod

  V případě dotazů se na nás obraťte na e-mailové adrese beachvolejbal@starezsport.cz nebo na telefonním čísle 730 106 916.

   

Dlouhodobé rezervace

 1. Rezervace bude přijímána pouze e-mailem – beachvolejbal@starezsport.cz s uvedením fakturačních údajů a přesného data a času pronájmu kurtu. 

 2. Rezervace bude vytvořena pouze po zaplacení pronájmu na celou sezónu.

 3. Uživatel dostane na začátku sezóny přidělené čipové hodinky, za které zaplatí vratnou zálohu 200,- Kč. Ke každé rezervaci bude přiděleno 6 kusů čipových hodinek. Před prvním vstupem pak bude nutné tyto čipové hodinky nabít na hlavní pokladně koupaliště Riviéra v minimální hodnotě 240,- Kč.

 4. Podmínkou pro vstup do areálu je, že uživatel projde přes hlavní pokladny areálu koupaliště Riviéra s čipovými hodinkami. 

 5. Uživatelé budou mít možnost vstoupit do areálu koupaliště Riviéra hodinu před začátkem jejich rezervace beachvolejbalového kurtu. Odcházet pak budou muset maximálně hodinu po skončení jejich rezervace.

 6. Při vstupu do areálu se jim při průchodu turniketem strhne z čipových hodinek částka 240,- Kč. Pokud uživatel opustí areál do hodiny po skončení beachvolejbalové rezervace, tato částka mu bude nahrána zpět na čipové hodinky. Pokud uživatel zůstane v areálu koupaliště Riviéra déle než hodinu po skončení rezervace, tako částka se mu nevrací a před další rezervací bude potřeba na čipové hodinky opět nabít částku v minimální hodnotě 240,- Kč.

 7. Na konci beachvolejbalové sezóny nebo pak bude uživateli vrácen oproti čipovým hodinkám jejich zůstatek a vratná záloha 200,-Kč.

 8. Provozovatel si vyhrazuje právo posoudit důvod zrušení rezervace zájemcem a rozhodnout o náhradě nebo propadnutí uhrazené zálohy. Stejně tak si vyhrazuje právo na úpravy v rezervačním systému (změna kurtu aj.).

 9. Cena dlouhodobého pronájmu kurtu:

  09:00–16:00 hod 220,- Kč/hod
  16:00–20:00 hod 300,- Kč/hod

Maximální povolený počet hráčů na kurtu je 6. Po ukončení hry jsou hráči povinni uvést plochu do původního stavu.

Zákaz převážení kol k beachvolejbalovým kurtům. Kola lze umístit do stojanů uprostřed areálu, naproti prvnímu mostu. Zákaz platí pro celou sezónu.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH 10%.

Provozovatel:
STAREZ – SPORT, a.s.
Křídlovická 34, 603 00 Brno
IČO: 26932211

Chci ušetřit

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích
a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu!

Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

Chci ušetřit